آموزش مجازی طراحی و نقاشی

کلاسها و دوره های مجازی و آموزش های آنلاین و غیر حضوری طراحی و نقاشی

کلاسها و دوره های مجازی و آموزش های آنلاین و غیر حضوری طراحی و نقاشی

  • آموزش آنلاین و کلاسهای مجازی آموزشگاه نقاشی در تهرانسر ، بسر امنی است برای رفع نیازهای افرادی که بهر دلیلی امکان شرکت در کلاسهای حضوری را نداشته و آموزشهای از راه دور و کلاسهای آنلاین و آموزش مجازی را مغتنم میشمارند.
  • سعی بر این شده است که تا حد امکان محتوای آموزشی کلاسهای آنلاین طراحی و نقاشی ، با آموزشها و سر فصلهای تعیین شده برای کلاسهای حضوری آموزشگاه، برابری کرده و کارایی بالایی در چهار چوب آموزشهای غیر حضوری را در بر داشته باشد
  • وسایل مورد نیاز هر دوره نیز در هر دوره معرفی میگردد
  • آموزشها بصورت خود آموز میباشد و استاد تا آخرین لحظه پاسخگوی شما میباشد
  • محدودیت زمانی برای استفاده از دروس وجود ندارد و در هر زمانی از شبانه روز دسترسی به منابع آزاد است
شماره تلفن هماهنگی : 09126190089 علی شمس

آموزشگاه نقاشی اصغرزاده

آموزش نقاشی

لذت نقاشی کردن را باید بارها و بارها تجربه کرد .
با نقاشی انسان به یک خودشناسی و دقیق تر دیدن دنیای پیرامون خود می رسد .
و در کنار آن از لذت آثاری که خلق می کند ، بهرمند می شود .

کلاسهای آموزشگاه نقاشی اصغرزاده در فضایی مناسب برگزار می گردد ،
در انتخاب محل و طراحی فضا سعی گردیده محیطی فراهم شود که هنرجو نهایت بازدهی را کسب نماید . سیاست کاری اساتید آموزش نقاشی اصغرزاده بر پایه رضایتمندی هر دو طرف
هنرجو و استاد استوار بوده بنابراین سعی گردیده تمامی احتیاجات و شرایط مورد نیاز برای برگزاری هر چه بهتر کلاسها و هرچه سریعتر به نتیجه رسیدن هنرجویان فراهم گردد.
برپایی نمایشگاه های سالانه از آثار هنرجویان از دیگر مزیت های این آموزشگاه نقاشی می باشد که با توجه به فضا و ظرفیت های موجود در مجموعه میسر گردیده ،
برپای این نمایشگاهها جهت تشویق هنرجویان و به بار نشستن زحمات ایشان می باشد و در ایجاد یا پر بار گشتن رزومه کاری هنرجویان تاثیر بسزایی دارد.

متد مورد استفاده در کلاسهای آموزش نقاشی در تهرانسر به صورت کاملا اختصاصی و طی سالها تلاش و مطالعه و مشاهده نیازهای واقعی هنرجویان طراحی شده و همواره سعی کرده ایم از دریچه نگاه هنرجویان به مسائل نگریسته تا بتوانیم تا حد امکان نقاط ضعف و قوت هنرجویان را شناسایی و بهترین و جامع ترین برنامه را برای آموزش حرفه ایی نقاشی به آنان ارائه دهیم .
در کلاس های نقاشی با هر هنرجو به صورت جداگانه کار شده و با توجه به سطح توانایی و استعداد فرد برای پیشرفت هر چه سریعتر وی برنامه ریزی می گردد .
در واقع در هر کلاس نقاشی هنرجویان با سابقه کاری و تجربه متفاوت در کنار یکدیگر قرار می گیرند و در کنار یادگیری مباحث ارائه شده توسط استاد در محیطی گرم و دوستانه از تجربیات یکدیگر نیز بهره مند می گردد.

آموزشدسته‌بندی نشده

آموزش آنلاین طراحیآموزش آنلاین نقاشیآموزش آنلاین نقاشی و طراحیآموزش مجازی طراحی و نقاشیآموزش مجازی نقاشیآموزش نقاشی مجازیپرداز مدادرنگ روغنرنگ روغن تهرانسرسیاه قلمسیاه قلم تهرانسرطراحیطراحی تهرانسرمداد رنگیمداد رنگی تهرانسرمداد سیاه تهرانسرنقاشینقاشی تهرانسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[woocommerce_cart]
Open chat
1
سلام!
جانم بفرمایید..؟